Çözüm kombi servisi olarak yedek parça hizmetimizde mevcuttur. Yedek parça ihtiyacınızı karşılamak adına bir çok çalışma ve ortaklık yürütmekteyiz. Kombi arızalarında kullanılacak parça temini firmamız tarafından sağlanarak 1 yıl garantili olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

10 Yıldır kombi sektöründe faaliyet yürüten firmamız ortaklık programları dahilinde sizlere uygun fiyatlara parça temin etmektedir.

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kombi ürünlerinde de belirli bir kullanım sonrasında arıza durumları meydana gelmektedir. Kombi servisi ve tamirinde gerekli olan yedek parça değişimi ve aksesuarların ihtiyacı göz önünde bulundurularak. Kombi sektöründe faaliyet gösteren ve kombiden anlayan kişiler için yedek parça temini sağlamaktayız. Yüksek performansla kışın sürekli çalıştırılan kombiler doğru kullanılmadığı için veya bakımları yapılmadığından dolayı çabuk arıza göstermektedir.

Kombi için kullanılacak yedek parçalar, cihazın ilk gün verdiği verimi korumak adına orjinal ürünlerden seçilmelidir. Yan sanayi parçalar kullanıldığında ise fiyat açısından avantaj sağladığı düşünülse de kombinize kısa zamanda dönüşü olmayan zararlar vererek size daha çok maddi kayıplar yaşatır.

Sizde orjinal yedek parça ile tamirat sağlamak istiyorsanız bizimle  0216 306 95 24 numaralı telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.