Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak uzun yıllardır istanbul bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız işini titizlik ile yapmayı kendine benimsemiştir. İstanbul, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar semtlerinde faaliyetlerine devam eden Çözüm kombi servisi ihtiyaçlarınıza anında karşılık vermektedir.

Teknik bilgileri konusunda kendini geliştiren personellerimiz sizlere kaliteli hizmet vermek için her geçen gün eğitim almaktadır. Yılların verdiği birikim ile sorunlarınızı yerinde çözüme kavuşturan Çözüm Kombi servisi sorunlara zamanında müdahale ederek sizlerin beğenisini toplamıştır.

Yapılan işçilik ve kullanılan ekipmanlar ile müşterilerine 1 yıl garanti veren firmamız bu konuda oldukça hassas davranmaktadır.

Viessman, immergas, ferroli, fellini, demirdöküm, eca, buderus, bosch, protherm, süsler, vaillant, baretta, ariston, airfel, baymak, auer, baykan, lambert, baxi, akarko markalarında kombi servis hizmeti vermekteyiz.