Çözüm klima servisi olarak yedek parça hizmetimizde mevcuttur. Yedek parça ihtiyacınızı karşılamak adına bir çok çalışma ve ortaklık yürütmekteyiz. Klima arızalarında kullanılacak parça temini firmamız tarafından sağlanarak 1 yıl garantili olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

10 Yıldır klima sektöründe faaliyet yürüten firmamız ortaklık programları dahilinde sizlere uygun fiyatlara parça temin etmektedir.

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi klima ürünlerinde de belirli bir kullanım sonrasında arıza durumları meydana gelmektedir. Klima servisi ve tamirinde gerekli olan yedek parça değişimi ve aksesuarların ihtiyacı göz önünde bulundurularak. Klima sektöründe faaliyet gösteren ve klimadan anlayan kişiler için yedek parça temini sağlamaktayız. Yüksek performanla yazın ve kışın sürekli çalıştırılan klimalar doğru kullanılmadığı için veya bakımları yapılmadığından dolayı çabuk arıza göstermektedir.

Klima için kullanılacak yedek parçalar, cihazın ilk gün verdiği verimi korumak adına orjinal ürünlerden seçilmelidir. Yan sanayi parçalar kullanıldığında ise fiyat açısından avantaj sağladığı düşünülse de klimanıza kısa zamanda dönüşü olmayan zararlar vererek size daha çok maddi kayıplar yaşatır.

Sizde orjinal yedek parça ile tamirat sağlamak istiyorsanız bizimle  0216 306 95 24 numaralı telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.