Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi
Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi olarak 10 yıldır kartal bölgesinde hizmet veren firmamız Çözüm Kombi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için personellerine sürekli eğitim verdirmektedir.

Kartal Kombi Servisi olarak hizmetlerine devam ederken bir yandan da Kartal Klima Servisi işlemlerini yürütmektedir. Kombi ve klima bakımı işlemlerini de başarıyla yürüterek müşterilerine daha kaliteli hizmet vermektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte Kombiler daha kaliteli hal alsa da zaman içinde kombilerin bozulması kaçınılmazdır. Kış aylarında sürekli sıcak su ihtiyacınızı sağlayan kombiler zamanla bozulmaya başlar. Bozulan kombileriniz için alanında uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Çoğu müşterilerimiz işinde uzman olmayan kişiler tarafından aldığı kombi servis hizmeti için kombilerinin bozulduğunu beyan etmiştir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için Çözüm kombi klima servisi personelleri periyodik olarak eğitim almaktadır.

Kartal Kombi Servisi, Demirdöküm, baymak, ferroli, alarko, vaillant, daikin, ariston, eca, bosch, buderus, airfel, viessmann, maktek, arçelik, baykan, immergas, gümüşgöze, protherm, beko, powermaster, termoteknik gibi bir çok markaların teknik servisini sağlamaktadır.

Kartal İlçesindeki Servis Bölgelerimizin Listesi:

Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, atalar, kordonboyu, cevizli, orhantepe, orta, petroliş, cumhuriyet, soğanlık, topselvi, çarşı, uğurmumcu, esentepe, yakacık, çavuşoğlu, yalı, yukarı, yunus Atalar,  Bu 20 mahallenin tamamında kombi tamiri ve bakımı için mobil ekip ile servis vermekteyiz.

Kombi servisinin yanı sıra kombi bakımını düzenli olarak yaptırmanız kombinizin geç bozulmasını sağlar ve bütçenizi sarsmaz.

Cozum kombi klima servisi olarak verdiğimiz kombi servisi hizmetimiz ve kullandığımız yedek parçalar 1 yıl garantili olup olası bir sorunda tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Cozum Kombi Klima Servisi 7 Gün 24 Saat sizlere hizmet vermek için sürekli faaliyetlerine devam etmektedir. Kartal Kombi servisi için hemen bizimle 0533 707 90 520216 306 95 240216 353 71 25 numaralı telefonlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Kombi Servisi olarak sürekli kombilerin bozulmaması için sizlere birkaç önerimiz var.

  • Kombinizi kış dönemlerinde sürekli açıp kapatmak bozulmaya ve daha fazla yakıt tüketimine yol açar.
  • Evde kısa süre bulunmadığınız anlarda bile kombinizi kapatmayın.
  • Kombi kalorifer ayarını kısık tutun.
  • Kombi ayarını sürekli artırıp düşürmeyin. Sabit bir ayarda bırakarak aynı sıcaklıkta çalıştırın. Aksi halde çok fazla yakıt sarfiyatı sağlarsınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir